Kalite ve Güvence

Müşteri odaklı çalışma kültürünü benimsemiş bir firma olarak; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak birinci önceliğimizdir. Bu sebeple tüm süreçlerimizi kaliteden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz.

Dünya markası olan çözüm ortaklarımız ile; ürünlerimizde en kaliteli komponent ve malzemeleri kullanmaktayız. Tedarikçi performans değerlendirme sistemi ile; üretim süreçlerimizde kullandığımız tüm hammadde, malzeme, komponent alımlarını;  LİDER CAM  MAKİNE kriterlerine uygun hizmet verebilecek firmalar arasından özenle seçiyoruz.

Üretimiz makinelerin her aşamasını sürekli kontrol altında tutarak, insan ve teknolojik yatırımdan kaçınmamaktayız. Yüksek hassasiyete sahip ölçüm aletleri, ölçüm cihazları ile kontrol ve kayıtları ile üretimin her aşamasında kaliteyi güvence altına almaktayız. Makinelerimizde fonksiyonel olarak performans testlerinden geçirerek, son kullanıcılarımıza sorunsuz ürün teslimi gerçekleştirmekteyiz. 

Düzeltici değil, önleyici faaliyetler ile; makinelerimizin tasarım ve üretiminde karşılaşılabilecek sorunlarını, öngörüp gerekli önlemleri alan proaktif bir yaklaşımı ilke edinmekteyiz. Tüm organizasyonel süreçleri denetleyerek, üst yönetime raporlayan bir sistem ile; kurumsal performansı en üst seviyede tutmaktayız.

tr_TRTurkish