AR - GE

Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek AR-GE faaliyetlerine yön veren LIDER CAM MAKINA, projelendirme çalışmalarına da hız kazandırarak müşteri talep ve isteklerine cevap verilmektedir.

 
2022

“Servolu Sistem Otomatik Birleştirmeli Panel Preslemeli Cam Yıkama Hattı” INOX BODY (paslanmaz gövdeli) yüksek performansta  3 metreden büyük ısı yalıtımlı cam presleme özelliği entegre edilmiştir.

 

2021

Jumbo “Otomatik Cam Kesim Hattı” Jumbo “Otomatik Cam Kesim Masası”  “Otomatik Yükleme Kollu Cam Kesim Masası” cam kesme grubuna eklenerek CNC kontrollü cam kesme makineleri grubuna eklenmiştir.

 

2020

Standart“Otomatik Cam Kesim Hattı”, Standart “Otomatik Cam Kesim Masası”  cam kesme grubuna eklenerek CNC kontrollü cam kesme makineleri grubu oluşturulmuştur. Türkiye’de bir ilk olarak “Otomatik Cam Kesme Basıncı” ve “Elektronik Cam Gönyeleme” “Low-e Sıyırma Sistemi”  sistemlerini CNC kontrollü Otomatik Cam Kesme Hattı’nda uygulanmasına geçilmiştir. Bu sistemlerle şekilli ve farklı kalınlıklardaki cam kesiminde hızlı ve kaliteli sonuçlar sektöre kazandırılmıştır.

 

2019

“Otomatik Birleştirmeli Panel Preslemeli Pnömatik Sistem Cam Yıkama Hattı” ile ikili ve üçlü yalıtımlı cam üretimine ilave olarak “cephe giydirme cam” opsiyonu sunulmuştur. Bu sistemin Türkiye’de uygulanmasında öncü firmalardan biri olmuştur.

 

“Otomatik Cam Kesim Hattı” cam kesme grubuna eklenerek CNC kontrollü cam kesme makineleri grubu oluşturulmuştur.

 

2018

” INOX BODY  “Standart Cam Yıkama Makinelerinde yapılan geliştirmelerle (paslanmaz gövdeli) serilerde yüksek performansta  yaylı sistemler uygulanarak; 3-19mm kadar otomatik açılabilir yıkama kabini dahil edilmiştir.

 

2017

“Otomatik Birleştirmeli Panel Preslemeli Pnömatik Sistem Cam Yıkama Hattı”,“Standart Cam Yıkama Makineleri”nde yapılan geliştirmelerle INOX BODY (paslanmaz gövdeli) serilerde yüksek performansta  servo kontrol sistemler uygulanarak dahil edilmiştir.

 

2016

“Otomatik Birleştirmeli Rulo Preslemeli Pnömatik Sistem Cam Yıkama Hattı”, “Otomatik Birleştirmeli Panel Preslemeli Pnömatik Sistem Cam Yıkama Hattı” ile ikili ve üçlü ısı yalıtımlı cam üretimine yardımcı olunmuştur.

2015

“Manuel Cam Kesme Masası”, “Standart Cam Yıkama Makinesi”, “Standart Butil Ekstrüder Makinesi”, “Thiokol Ekstrüder Makinesi” “Hotmelt Ekstrüder Makinesi” “Profil kesim Makinesi” “Silikajel Neam Alıcı Dolum Makinesi” üretimi ile yalıtımlı cam üretim sektörüne ilk adımını atmıştır.

tr_TRTurkish